Nowy rok szkolny w I LO Sulęcin

02-09-2013

Nowy rok szkolny w I LO Sulęcin

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Uroczystość i zaprzysiężenie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły odbyło się w hali sportowej liceum

w obecności Dyrektora Jarosława Ugrynowicza, Posłanki na sejm Bożeny Sławiak, Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta, Księdza Andrzeja Tarabuły oraz grona pedagogicznego. Na podstawie Zarządzenia Nr 45/2013 Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta z dnia 21 sierpnia 2013 roku w sprawie przyznania stypendiów naukowych zostały przyznane miesięczne Stypendia Naukowe Starosty Sulęcińskiego na rok szkolny 2013/2014. Z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie stypendia otrzymali uczniowie o najwyższej średniej ocenie w nauce. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego stypendia odebrali: Marlena Julia Masztalerz, Anna Karolina Olechnowicz, Michał Łukasz Plata, Magdalena Ada Jacykowska, Krzysztof Wojciech Sobucki, Magdalena Łuszczak, Natalia Magdalena Osińska, Mikołaj Sebastian Chodorski, Michał Jakub Miszczyński, Adrianna Andrzejewska, Katarzyna Anna Bernaś, Kamil Piotr Klimczak oraz Daniel Norbert Kowal. Starosta Sulęciński przyznał również stypendia uczniom za wybitne osiągnięcia w zakresie kultury i sportu. Stypendium otrzymała Ernesta Aleksandra Sykuła. Stypendia wręczył uczniom Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

W galerii zdjęcia z inauguracji nowego roku szkolnego 2013/2014 /bez komentarza/

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.