Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

Nowy rok szkolny w I LO Sulęcin

02-09-2013

Nowy rok szkolny w I LO Sulęcin

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Uroczystość i zaprzysiężenie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły odbyło się w hali sportowej liceum

w obecności Dyrektora Jarosława Ugrynowicza, Posłanki na sejm Bożeny Sławiak, Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta, Księdza Andrzeja Tarabuły oraz grona pedagogicznego. Na podstawie Zarządzenia Nr 45/2013 Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta z dnia 21 sierpnia 2013 roku w sprawie przyznania stypendiów naukowych zostały przyznane miesięczne Stypendia Naukowe Starosty Sulęcińskiego na rok szkolny 2013/2014. Z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie stypendia otrzymali uczniowie o najwyższej średniej ocenie w nauce. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego stypendia odebrali: Marlena Julia Masztalerz, Anna Karolina Olechnowicz, Michał Łukasz Plata, Magdalena Ada Jacykowska, Krzysztof Wojciech Sobucki, Magdalena Łuszczak, Natalia Magdalena Osińska, Mikołaj Sebastian Chodorski, Michał Jakub Miszczyński, Adrianna Andrzejewska, Katarzyna Anna Bernaś, Kamil Piotr Klimczak oraz Daniel Norbert Kowal. Starosta Sulęciński przyznał również stypendia uczniom za wybitne osiągnięcia w zakresie kultury i sportu. Stypendium otrzymała Ernesta Aleksandra Sykuła. Stypendia wręczył uczniom Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

 
W galerii zdjęcia z inauguracji nowego roku szkolnego 2013/2014 /bez komentarza/

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta