XV Memoriał Stanisława Ożoga

06-10-2013

XV Memoriał Stanisława Ożoga

W niedzielne przedpołudnie w parku miejskim odbył się jubileuszowy XV Memoriał im. Stanisława Ożoga lekkoatlety długodystansowca, olimpijczyka z Rzymu 1960 i jedenastokrotnego mistrza Polski. W memoriale uczestniczyli żona Stanisława Ożoga Krystyna, która otworzyła zawody, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Zastępca Burmistrza Zbigniew Gruca.

Na starcie memoriału stanęło ponad stu uczestników w różnych grupach wiekowych z Gorzowa, Międzyrzecza, Walewic, Żagania, Zielonej Góry, Lubniewic, Kalska, Kostrzyna, Zbąszynka, Bledzewa, Złotnika, Wężyska, Słońska, Sulechowa, Skwierzyny, Długoszyna, Czarnowa, Trzemeszna, Cychry, Dzikowa, Lubikowa, Świebodzina, Strzelec Krajeńskich,Wędrzyna, Muszkowa, Marwic, Jarnatowa i Sulęcina. Trasa biegu dla kobiet wynosiła 2 kilometry, dla mężczyzn 4 kilometry.

W kategorii kobiet 16-19 lat:

I miejsce zajęła Paula Robak z Sulęcina, II miejsce Sandra Piotrowska z Sulechowa i III miejsce Asia Syczyk z Jarnatowa.

w kategorii 20-29 lat I miejsce zajęła Angelika Husiatyńska z Dzikowa.

w kategorii 30-39:

I miejsce zajęła Aneta Husiatyńska z Marwic, II miejsce Małgorzata Zając z Długoszyna i III miejsce Karina Tatarewicz ze Słońska.

w kategorii 40 lat i więcej:

I miejsce zajęła Magdalena Błażków z Gorzowa, II miejsce Ewa Rewers z Sulęcina i III miejsce Irena Majłowska z Gorzowa Wlkp.

W kategorii mężczyzn 16-19 lat:

I miejsce zajął Maciej Stępiński z Sulęcina, II miejsce Krystian Tatarewicz ze Słońska i III miejsce Cyprian Tatarewicz ze Słońska.

w kategorii 20-29 lat:

I miejsce zajął Rafał Misjan ze Strzelec Krajeńskich, II miejsce Piotr Oczkowski z Gorzowa Wlkp. i III miejsce Marcin Dąbrowski z Międzyrzecza.

w kategorii 30-39 lat:

I miejsce zajął Dariusz Janczarek z Gorzowa Wlkp, II miejsce Sławomir Tarczewski z Czarnowa i III miejsce Rafał Walicki z Lubniewic,

w kategorii 40-49 lat:

I miejsce zajął Krzysztof Kochan z Międzyrzecza, II miejsce Dariusz Szymański z Gorzowa Wlkp. i III miejsce Krzysztof Antończak z Wilkowa,

w kategorii 50-59 lat:

I miejsce zajął Jan Rewaj ze Złotnika, II miejsce Edward Dołmat z Gorzowa Wlkp. i III miejsce Krzysztof Bukiel z Kostrzyna n/Odrą,

w kategorii 60-69:

I miejsce zajął Jerzy Warnowski z Żagania, II miejsce Ryszard Ostrowski z Kalska i III miejsce Józef Wydra z miejscowości Cychry,

w kategorii 70-79:

I miejsce zajął Ryszard Głowacki z Gorzowa Wlkp. i II miejsce Stanisław grochowski z Gorzowa Wlkp,

w kategorii 80 i więcej lat:

I miejsce zajął Zbigniew Petri z Gorzowa Wlkp.

Dyplomy, nagrody i medale ufundowało Starostwo Powiatowe w Sulęcinie oraz Urząd Miejski w Sulęcinie.

W galerii fotorelacja z memoriału /bez komentarzy/