Biegali razem nad jeziorem - część II

09-10-2013

Biegali razem nad jeziorem -  część II

W drugiej części Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegach przełajowych Sprawni Razem - Sulęcin 2013 przyznano medale, nagrody i puchary. W punktacji drużynowej mistrzostw I miejsce zajął SOSW z Sulęcina przed Gorzowem Wielkopolskim, Żaganiem i Strzelcami Krajeńskimi.

W kategorii mężczyźni I miejsce zajął Mariusz Pietrucha z Gorzowa Wlkp., II - Michał Koszela z Sulęcina i III - Matusz Nowak ze Strzelec Krajeńskich. W kategorii chłopcy I miejsce zajął Mateusz Kubiak z Sulęcina, II - Patryk Kubiak z Sulęcina i III - Sebastian Tomczyk z Żagania. W kategorii kobiety I miejsce zajęła Sandra Pieczychlebek z Gorzowa Wlkp., II - Paulina Ostrowska z Sulęcina i III - Kamila Kłosińska z Sulęcina. W kategorii dziewczęta I miejsce zajęła Kinga Rosias z Sulęcina, II - Agnieszka Wójtowicz z Żagania i III - Estera Kłosińska z Sulęcina.

W mistrzostwach powiatowych w biegach przełajowych w kategorii przedszkola trzy pierwsze miejsca zajęły dziewczynki: I - Oliwia Dziedzic i II - Julia Olszowiak z Sulęcina oraz III - Zuzanna Kluszczyk, a wśród chłopców: I - Jakub Chudziński z Sulęcina, II - Oskar Czarnogrodzki z Kołczyna i III - Franek Seweryn z Sulęcina

W kategorii szkół podstawowych klasa III-IV wśród dziewcząt I miejsce zajęła Ewa Bogdanowicz z Torzymia, II - Paulina Kaszuba z Wędrzyna i III - Klaudia Koryzna z Kołczyna, a wśród chłopców I miejsce zajął Kewin Filipiak ze Słońska, II - Miłosz Frel z Wędrzyna i III - Piotr Lorenz z Sulęcina.

W kategorii szkół podstawowych klasa V-VI wśród dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Góra z Sulęcina, II - Wanessa Górna z Lubniewic i III - Nikola Sobczak z Sulęcina, a w wśród chłopców I miejsce zajął Kacper Filipowicz z Gątkowa Wielkiego, II - Piotr Wasilewski ze Słońska i III - Kacper Mironowicz z Lubniewic.

W kategorii gimnazja wśród dziewcząt I miejsce zajęła Zuzanna Urbaniak z Lubniewic, II - Klaudia Król z Lubniewic i III - Hanna Grygorcewicz z Sulęcina, a wśród chłopców I miejsce zajął Mateusz Wróbel z Sulęcina, II - Krystian Łapa z Torzymia i III - Wojciech Kosjaniuk ze Słońska.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wśród dziewcząt I miejsce zajęła Paulina Kłos z I LO Sulęcin, II - Marta Lodzińska z I LO Sulęcin i III - Marlena Szychta z ZSLiZ w Sulęcinie, a wśród chłopców I miejsce zajął Daniel Gap z Sulęcina, II -  Szymon Krzywina z Sulęcina i III - Maciej Stępiński z I LO Sulęcin.

Poniżej fotorelacja z przyznania medali, nagród i pucharów /bez komentarza/