II Turniej siatkówki mundurowych

26-10-2013

II Turniej siatkówki mundurowych

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Garnizonu Wędrzyn było organizatorem II Turnieju Piłki Siatkowej Służb Mundurowych. Patronat nad turniejem objął Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart i Komendant 45 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Sławomir Lewicki. Impreza została przeprowadzona na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

Celem turnieju była aktywna integracja służb mundurowych oraz propagowanie zdrowego trybu życia i zasad współzawodnictwa fair play. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, każda w dziewięcioosobowym składzie. Przystępujące do turnieju zakłady pracy mogły wystawić tylko jedną drużynę, która została zarejestrowana w protokóle zawodów. W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła drużyna 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, II miejsce drużyna pracowników Zakładu Karnego Oddziału Zewnętrznego w Słońsku, III miejsce drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, IV miejsce drużyna 45 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wędrzynie i V miejsce drużyna Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. Najlepszą zawodniczką turnieju została Olga Bielińska, a najlepszym zawodnikiem Marcin Łukaszewicz. Puchary i pamiątkowe medale wręczył Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Garnizonu Wędrzyn Grzegorz Lewicki oraz Komendant 45 WOG ppłk Sławomir Lewicki.

W galerii fotograficzna relacja z turnieju /bez komentarzy/