Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Zapobiegali pożarom w turnieju

20-03-2014

Zapobiegali pożarom w turnieju

W dniu dzisiejszy I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie gościło uczestników Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju wzięło udział 34 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się w powiecie. Opiekunów, nauczycieli i uczniów przywitał Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Turniej przebiegał w dwóch turach. Pisemnej i ustnej.   W komisji zasiedli: przewodniczący Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie kpt. Waldemar Konieczny oraz członkowie mł. asp. Monika Żuk i mł. bryg. Rafał Mazur. W klasyfikacji ogólnej w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Michał Krzemiński z Sulęcina, II miejsce Maciej Jagiełło z Lubniewic oraz III miejsce Olga Szałachowska z Krzeszyc. W kategorii gimnazja I miejsce zajął Andrzej Miotz z Krzeszyc, II miejsce zajął Jan Jurgiewicz z Torzymia i III miejsce zajęła Urszula Zdrojewska z Trzemeszna. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Klaudia Wołowska, II miejsce zajął Michał Plata oraz III miejsce zajęła Iwona Sak. Wszyscy z Sulęcina. Na eliminacjach wojewódzkich powiat sulęciński reprezentować będą: Michał Krzemiński,, Maciej Jagiełło, Andrzej Miotz, Jan Jurgiewicz, Klaudia Wołowska oraz Michał Plata. Dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP kpt. Waldemar Konieczny. Nadzór merytoryczny nad turniejem z ramienia Starostwa Powiatowego sprawowała Marzena Kupisz. 

 

W galerii fotorelacja z turnieju /bez komentarzy/  

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka