Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wręczono puchary XIV finału

06-02-2013

Wręczono puchary XIV finału

XIV Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego odbył się w dniach 19 i 20 stycznia br. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie. W rozgrywkach wzięło udział piętnaście drużyn skupionych w klubach sportowych na terenie powiatu:

„Lubniewiczanka” Lubniewice, „Orkan” Długoszyn, „Stal” Sulęcin seniorzy, „Warta” Kołczyn, „Tęcza” Żubrów, „Toroma” Torzym, „Juwenia” Boczów, „Pogoń” Krzeszyce,„Iskra” Głuchowo, „Leśnik” Lemierzyce, KS Glisno, „Znicz” Trzemeszno, „Stal” Sulęcin juniorzy, „Warta” Słońsk i „Kosmos 78” Rudnica. Podczas niedzielnego finału zwyciężyła drużyna seniorów MKS „Stal” Sulęcin. Kolejne miejsca zajęły drużyny: II - KS „Warta” Słońsk, III - KS „Lubniewiczanka” Lubniewice, IV - KS „Juwenia” Boczów, V - KS „Kosmos 78” Rudnica oraz VI - KS „Pogoń” Krzeszyce. Przedstawiciele klubów oraz organizatorzy za najlepszego zawodnika turnieju uznali Sebastiana Górskiego z KS „Lubniewiczanka” Lubniewice, a za najlepszego bramkarza Kamila Grabowskiego z KS „Juwenia” Boczów. Miano najlepszego strzelca z wynikiem dziewięciu turniejowych goli zdobył Chrystian Weres z KS „Warta” Słońsk. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Arkadiusz Jarosz z KS „Pogoń” Krzeszyce. Rozgrywki sędziowali: Marek Dziobko, Kamil Michaluk i Zenon Kurasik. Współorganizatorami turnieju z ramienia KS „Znicz” Trzemeszno byli Jerzy Koza i Michał Kmak. - Po raz kolejny drużyny klubów sportowych z powiatu sulęcińskiego udowodniły, że można ze sobą rywalizować w mniejszej formie, ale z udziałem wszystkich zawodników. Cieszę się, że wszyscy, którzy zadeklarowali swój udział w turnieju stawili się w komplecie. To piękny sportowy gest w stronę organizatorów i współzawodników turnieju. Dziękuję wszystkim trenerom za przygotowanie swoich drużyn, a zawodnikom za chwile sportowych wrażeń i rywalizacji. XIV Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej uważam za zamknięty – tymi słowami zakończył rozgrywki turniejowe Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Galeria

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta