XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

19-02-2013

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

W sobotę 16 lutego w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie odbył się XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów, który pięć lat temu przyjął nazwę Halowego Turniejem Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Sulęcińskiego. Do turnieju przystąpiły drużyny ze Słubic, Kowalowa, Ośna, Lubniewic, Lemierzyc, Trzemeszna, Długoszyna i Sulęcina.

W imieniu Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta, turniej otworzyła Posłanka na Sejm   Bożena Sławiak, która życzyła zawodnikom wspaniałej rywalizacji podczas turnieju.  Po ponad czterogodzinnych zmaganiach halowy turniej piłki nożnej oraz Puchar Starosty Sulęcińskiego wygrała drużyna Oldboyów z Ośna Lubuskiego. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Kowalowa, Lubniewic, Słubic, Sulęcina, Długoszyna, Trzemeszna i Lemierzyc. Turniejowym Królem Strzelców został Artur Biały ze Słubic, a za najlepszego bramkarza uznano Adama Pilsaka z drużyny Oldboyów z Ośna Lubuskiego. Nad całością turniejowych rozgrywek czuwali weterani sulęcińskiej piłki nożnej Leszek Łuczyński, Roman Sobczyk i Wiesław Tomaszewski.

- Wieloletnia tradycja tych spotkań świadczy, że takie turnieje są nadal potrzebne. Miło jest popatrzeć, jak zaproszone zespoły nadal są zgrane, a w czasie rozgrywek Oldboye wciąż czują przypływ energii. Młodzi piłkarze mogą brać przykład ze starszych kolegów, że na boisku nie liczy się siła, ale fair play i czysta rywalizacja. Wierzę, że to sobotnie popołudnie spędziliście w koleżeńskiej atmosferze i na dobrej zabawie z piłką nożną, która jest dla Was życiową pasją. Do dzisiejszego turnieju przystąpiły drużyny z dwóch sąsiadujących ze sobą powiatów. Słubickiego i sulęcińskiego. Dwa pierwsze puchary zdobyły drużyny z Powiatu Słubickiego. Pierwsze miejsce drużyna z Ośna Lubuskiego, a drugie drużyna z Kowalowa. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Lubniewic z naszego powiatu. Jednak na tym polega sportowa rywalizacja. Mam nadzieję, że za rok podczas jubileuszowego XV Halowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Starosty Sulęcińskiego, Oldboye znów staną w szranki rywalizacji prezentując swoje piłkarskie umiejętności. Dzisiejszy XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej uważam za zamkniętyzakończył swoją wypowiedź Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.