Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt

Projekt

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

23-11-2017
W Powiecie Sulęcińskim dbają o bezpieczeństwo właścicieli aut

W Powiecie Sulęcińskim dbają o...

Rekordowe zainteresowanie towarzyszyło akcji prowadzonej przez stacje kontroli pojazdów w Powiecie Sulęcińskim. 8 listopada przez cały dzień w Sulęcinie, Krzeszycach i Torzymiu można było za darmo sprawdzić stan oświetlenia, hamulców i zawieszenia w swoim pojeździe. Diagności szacują, że średnio co pół godziny w każdej z 6 stacji na kanał wjeżdżał pojazd w ramach akcji.

czytaj więcej »
22-11-2017
Łyczek w finale The Voice of Poland!

Łyczek w finale The Voice of Poland!

Mieszkaniec Sulęcina, wokalista zespołu 5 RANO w finale 8 edycji The Voice of Poland.
Łukasz Łyczkowski podbił serca jurorów, widzów, my znamy i kochamy jego talent od dawna. Już w tę sobotę o godz. 20:00 odbędzie się finał 8 Edycji The Voice of Poland. WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW POWIATU SULĘCIŃSKIEGO ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA ŁUKASZA!!!
czytaj więcej »
21-11-2017
Turniej Badmintona

Turniej Badmintona

Podopieczni trenera Roberta Aleksandrowicza zdobyli 4 medale! Odbył się kolejny super zorganizowany turniej badmintona w Świebodzinie, w którym wystartowało ponad 90 zawodników . Na turnieju nie mogło zabraknąć Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all". Cieszymy się niezmiernie, że zawodnicy SKBB zdobyli aż 4 medale .
czytaj więcej »
21-11-2017
Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Sulęcina, pan Dariusz Ejchart serdecznie zapraszają na pierwszą edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia w godzinach 12:00-16:00 w Sali Konferencyjnej SOK. Kiermasz Bożonarodzeniowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta, ale i mieszkańców Gminy Sulęcin, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade.
czytaj więcej »
21-11-2017
Podsumowanie projektu historycznego

Podsumowanie projektu historycznego

Dnia 16 listopada 2017 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie miała miejsce szczególna uroczystość  podsumowania projektu ,,Ocalić od zapomnienia-architektura pruska na ziemi Sulęcińskiej''.
czytaj więcej »
21-11-2017
Dni otwarte w szkole w Eisenhuttenstadt

Dni otwarte w szkole w Eisenhuttenstadt

W dniu 15.11.2017 r., dwunastoosobowa delegacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie z panią Dyrektor Danutą Malinowską na czele, w ramach nawiązanej współpracy, odwiedziła niemiecką placówkę Pestalozzi-Schule in Eisenhüttenstadt.
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Konkurs ofert na świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej, polegającego na prowadzeniu w 2018 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego.

Jednocześnie Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2016r. poz. 1817) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na zadania publicznego z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej.


Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

 

Konsultacje Społeczne

W dniu 3 października br. zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w roku 2018 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie Uchwały Nr 132/306/17 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 25 września 2017 r. W wyniku konsultacji nie zgłoszono żadnych propozycji zmian do projektu Programu.

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

W dniu 26 września bieżącego roku, w toku intensywnych obrad Komisji Konkursowej postanowiono nie wyłonić zwycięzcy Konkursu na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawnośc...

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

 

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.
PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta