Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

01-10-2014
Szkoła ma nową Miss

Szkoła ma nową Miss

Tradycyjnie już  w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie z okazji Dnia Chłopca odbyła się III Edycja Wyborów  Miss Szkoły. Urodą i inteligencją zachwycały na prawdziwym wybiegu reprezentantki poszczególnych klas: Oliwia Matuszewska, Kornelia Muchowska, Marlena Matelska, Malwina Uziębło, Natalia Zarychta, Wiktoria Bieszcz i Sandra Hryp.

czytaj więcej »
29-09-2014
Klub Bezpiecznego Puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka

We wrześniu wystartowała VI edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Klub Bezpiecznego Puchatka". Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy I szkół podstawowych z Państwa powiatu do udziału w akcji, której celem jest poprawa edukacji dzieci na temat bezpieczeństwa w szkole, w domu i na drodze.

czytaj więcej »
28-09-2014
50 lat Stowarzyszenia Ogrodowego Metalowiec

50 lat Stowarzyszenia Ogrodowego...

Historia Stowarzyszenia Ogrodowego Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Metalowiec" w Sulęcinie sięga 1963 roku. Ówczesna dyrekcja Sulęcińskiej Fabryki Sprzętu Rolniczego w Sulęcinie oraz Rada Zakładowa w marcu 1963 roku przystąpiła do zorganizowania na terenie miasta, zakładowych ogródków działkowych.

czytaj więcej »
28-09-2014
Dzień Seniora w Słońsku

Dzień Seniora w Słońsku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, 26 września w sali wiejskiej w Słońsku odbyło się spotkanie około siedemdziesięciu seniorów i  inwalidów Koła Emerytów i  Rencistów w Słońsku. Uroczystość otworzył Prezes Koła Zygmunt Kaczmarek. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Słońsku oraz zespół śpiewaczy „Wrzos" z Kostrzyna nad Odrą.

czytaj więcej »
27-09-2014
V Rajd Nordic Walking 2014

V Rajd Nordic Walking 2014

W dniu dzisiejszym w Sulęcinie odbył się V Polsko-Niemiecki Rajd Nordic Walking. Pomysłodawcą rajdu jest Danuta Malinowska Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie. Na podstawie rozdanych numerów startowych, w imprezie wzięło udział ponad sześćset osób.

czytaj więcej »
26-09-2014
Z wolnością nam do twarzy

Z wolnością nam do twarzy

Szanowne Lubuszanki, Szanowni Lubuszanie, z wielką przyjemnością zapraszam do udziału w VI Lubuskim Kongresie Kobiet. Tegoroczne spotkanie nawiązywać będzie do obchodów 25-lecia Wolnej Polski. Wiele Polek w okresie transformacji politycznej i  społeczno-gospodarczej, odegrało ważną rolę i sięgnęło po sukcesy w różnych dziedzinach życia, realizując przy tym odważnie swoje marzenia.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta