Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

03-09-2014
Nowa inwestycja w Krzeszycach

Nowa inwestycja w Krzeszycach

W dniu dzisiejszym w Krzeszycach przy drodze krajowej nr 22 otworzyła swoją działalność Stacja Paliw „REDUX". Budowa trwała dwa lata i jest jedną z największych inwestycji w gminie. W krzeszyckim oddziale firmy, której właścicielem jest BIO Didi Oil & Gas Trade Group Sp. z.o.o w Warszawie zatrudnionych jest dwudziestu czterech pracowników z Krzeszyc.

czytaj więcej »
01-09-2014
Inauguracja nowego roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart wręczył Agnieszce Sobieraj, Karinie Rogowskiej i Barbarze Zaręba akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego. W dziedzinie sportu stypendia Starosty Sulęcińskiego otrzymały uczennice Anita Fulara i Dominika Małecka.

czytaj więcej »
01-09-2014
Stypendia z nowym rokiem szkolnym

Stypendia z nowym rokiem szkolnym

Szesnastu najlepszym uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart ufundował stypendia naukowe, sportowe i kulturalne. Inauguracji roku szkolnego dokonał Dyrektor Liceum Jarosław Ugrynowicz.

czytaj więcej »
01-09-2014
Nowy rok szkolny w SOSW

Nowy rok szkolny w SOSW

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie od dzisiaj rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. Rodziców, uczniów i gości zaproszonych w imieniu grona pedagogicznego przywitała Dyrektor Ośrodka Danuta Malinowska.

czytaj więcej »
30-08-2014
IV Powiatowe Święto Ziemniaka

IV Powiatowe Święto Ziemniaka

W dniu dzisiejszym na placu rekreacyjno-sportowym w Wielowsi odbyło się IV Powiatowe Święto Pieczonego Ziemniaka. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Przyjaciół Wielowsi „Nasza Wieś", Sołectwo Wielowieś oraz Sołtys Wielowsi Sylwester Gryz. Święto zainaugurował mecz trampkarzy z Trzemeszna i Wielowsi, który zakończył się wynikiem 4:3 dla trampkarzy z Wielowsi.

czytaj więcej »
28-08-2014
Starosta został oblany wodą

Starosta został oblany wodą

Akcja ALS Ice Bucket Challenge to nowe wyzwanie, które polega na oblaniu się lodowatą wodą, a następnie nominowaniu kolejnej osoby. Jeśli dana osoba nie wykona zadania, musi wpłacić pieniądze na organizację charytatywną, zajmującą się chorymi na stwardnienie zanikowe boczne.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta