Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

24-08-2014
Święto Plonów Sulęcin 2014

Święto Plonów Sulęcin 2014

W dniu dzisiejszym po raz kolejny sulęcińskie dożynki przebiegły pod hasłem II Polsko-Niemieckiego Święta Plonów. Imprezę poprzedziła msza święta na Placu Kościelnym celebrowana przez księdza proboszcza parafii Sulęcin Piotra Mazurka. Po mszy korowód dożynkowy przemaszerował ulicami miasta na teren obiektów sportowych przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

czytaj więcej »
09-08-2014
Rudniczanki śpiewają pół wieku

Rudniczanki śpiewają pół wieku

W  styczniu 1964 roku na jednym ze spotkań Koła Gospodyń Wiejskich w Rudnicy, któremu przewodniczyła Zofia Kajdan padła propozycja, aby przy klubie „Rolnika" założyć wiejski zespół artystyczny. Inicjatywę podjęli Janina Chorkawa, Bogumił Koźlarek oraz Józef Szułcik.

czytaj więcej »
09-08-2014
Święto Ryby - Przyborów 2014

Święto Ryby - Przyborów 2014

Międzynarodowe spotkania w chyży rybackiej w Przyborowie w gminie Słońsk stało się już tradycją. W uroczystości uczestniczyła delegacja mieszkańców partnerskiego miasta Müllrose /Niemcy/ wraz z Burmistrzem Ingamar Friebel, którą przywitał Wójt Gminy Słońsk Janusz Krzyśków.

czytaj więcej »
04-08-2014
I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W dniu dzisiejszym wielu młodych ludzi zrezygnowało z jeziora , komputera i innych letnich przyjemności. A wszystko za sprawą I Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży, który odbył się na boisku szkolnym w Wędrzynie. Do turnieju zapisało się i wzięło udział trzynaście „dzikich drużyn" z powiatu.

czytaj więcej »
26-07-2014
Nowa świetlica w Przyborowie

Nowa świetlica w Przyborowie

W dniu dzisiejszym w sołectwie Przyborów w gminie Słońsk dokonano otwarcia świetlicy wiejskiej. To jedna z większych inwestycji w gminie. Okazały budynek posiada przestronną salę widowiskowo-rozrywkową, dużą dobrze wyposażoną kuchnię, zaplecze magazynowe i sanitariaty. Za budynkiem zorganizowano plac zabaw dla dzieci.

czytaj więcej »
24-07-2014
Powiatowe obchody Święta Policji

Powiatowe obchody Święta Policji

Święto Policji przypada w rocznicę powołania w dniu 24 lipca 1919 roku polskiej Policji Państwowej istniejącej do 15 sierpnia 1944 roku. 7 października  1944 roku  w jej miejsce została powołana Milicja Obywatelska istniejąca do 7 października 1989 roku. Następnie na podstawie nowelizacji ustawy o policji ustanowionej przez Sejm RP  21 lipca 1995 roku przywrócono święto Policji Państwowej, które obchodzone jest 24 lipca.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta