Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

23-07-2014
Nowe warsztaty dla uczniów

Nowe warsztaty dla uczniów

Hasło Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta „Kształcimy fachowców, a nie bezrobotnych" nabiera rzeczywistości. Od kilku miesięcy trwa rozbudowa warsztatów ekonomii i gastronomii przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

czytaj więcej »
22-07-2014
Jubilat ze Słońska

Jubilat ze Słońska

Teodor Jaworski ze Słońska , były żołnierz walki o niepodległość podczas II wojny światowej, w setną rocznicę urodzin został odznaczony „Krzyżem Jubileuszowym 95 lat Związku Inwalidów Wojennych RP". Odznaczenie jest jednym z największych wyróżnień w Związku. Uroczystość poprzedziła msza święta w intencji Jubilata, która odbyła się 20 lipca w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Słońsku.

czytaj więcej »
21-07-2014
Współpraca w 2015 roku

Współpraca w 2015 roku

Samorząd Województwa Lubuskiego informuje, że w ramach prac nad przygotowaniem  projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku" odbędą się   spotkania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

czytaj więcej »
20-07-2014
Lato w Wielowsi

Lato w Wielowsi

Jak co roku mieszkańcy sołectwa Wielowieś spotkali się na letnim festynie zorganizowanym przez Radę Sołecką, Sołtysa Sylwestra Gryz oraz Stowarzyszenie Nasza Wieś. Organizatorzy wspólnie z Sulęcińskim Ośrodkiem Kultury w Sulęcinie przygotowali mieszkańcom wiele atrakcji.

czytaj więcej »
19-07-2014
Festyn odwiedził Riekus Blauw

Festyn odwiedził Riekus Blauw

W sobotnie popołudnie przy placu zabaw odbył się Festyn letni Żubrowa z udziałem mieszkańców i osób przyjezdnych. Organizatorzy przygotowali specjalny zestaw gier i zabaw dla dzieci oraz konkurencje dla dorosłych. Wszystkie były nagradzane. Zadbano o oprawę muzyczną, w trakcie której wystąpiły solistki Studia Piosenki Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

czytaj więcej »
18-07-2014
Święto 7.batalionu SKW - część I

Święto 7.batalionu SKW - część I

Święto 7.batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. św. Sebastiana Męczennika w Wędrzynie. Mszę celebrował Ks. Kapelan mjr Szczepan Madonia. W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe, żołnierze, kompania honorowa, rodziny wojskowych, jak również zaproszeni goście.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta