Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

06-02-2014
Będą nowe warsztaty

Będą nowe warsztaty

Hasło Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta „Kształcimy fachowców, a nie bezrobotnych", po raz kolejny zaczyna się sprawdzać w realizacji kolejnej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się przebudowa, rozbudowa i wyposażenie w nowoczesny sprzęt dydaktyczny i warsztatowy budynków warsztatów gastronomii i ekonomii w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im Unii Europejskiej w Sulęcinie.

czytaj więcej »
02-02-2014
Studniówka abiturientów I LO - część I

Studniówka abiturientów I LO - część I

W dniu wczorajszym abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie po raz 69 w historii szkoły obchodzili swoją przedmaturalną studniówkę. Ten pierwszy, jedyny i niepowtarzalny bal odbył się w sali balowej w kompleksie restauracyjno - konferencyjnym Ośrodka Kormoran w Sulęcinie.

czytaj więcej »
02-02-2014
Studniówka abiturientów I LO - część II

Studniówka abiturientów I LO - część II

W minioną sobotę 1 lutego 2014 roku uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie bawili się na swojej studniówce na sali balowej w kompleksie restauracyjno - konferencyjnym Ośrodka „Kormoran" w Sulęcinie. W tej części prezentujemy zdjęcia klasowe oraz fragment studniówkowej zabawy.

czytaj więcej »
31-01-2014
Podsumowanie minionego roku

Podsumowanie minionego roku

Podczas noworocznego spotkania, które odbyło się w sali konferencyjnej hotelu Woiński w Lubniewicach na uroczystość podsumowania działalności i pracy starostwa powiatowego w roku 2013,  przybyli między innymi przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz partnerzy z Niemiec.

czytaj więcej »
27-01-2014
Z wizytą u seniorów

Z wizytą u seniorów

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w  kalendarzu. W tych dniach wnuczęta składają swoim ukochanym Dziadkom życzenia oraz obdarzają ich prezentami. We wtorkowe, śnieżne przedpołudnie 21 stycznia grupa uczniów SOSW w Sulęcinie odwiedziła z okazji Święta Babci i Dziadka, mieszkańców Turskiego Domu Pomocy Społecznej „Dar serca".

czytaj więcej »
26-01-2014
Finał XV Halowego Turnieju...

Finał XV Halowego Turnieju...

...Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego zakończył się w hali sportowej I Liceum zwycięstwem piłkarzy Klubu Sportowego „Juwenia" z Boczowa. W turnieju startowało 13 drużyn  z powiatu sulęcińskiego. W niedzielne przed i popołudnie został rozegrany finał turnieju w którym kolejne miejsca zajęły:

czytaj więcej »
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta