Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

25-01-2014
Za sto dni matura...część oficjalna

Za sto dni matura...część oficjalna

Zaledwie sto dni dzieli do egzaminu dojrzałości uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. W dniu dzisiejszym odbyła się tradycyjna studniówka z udziałem zaproszonych gości, rodziców, znajomych i rodzeństwa.

czytaj więcej »
25-01-2014
Za sto dni matura...polonez

Za sto dni matura...polonez

Polonezem rozpoczęła się druga część studniówki uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Skąd wywodzi się w Polsce tradycja studniówki nie wiadomo. Przypuszcza się, że być może powstała po 1812 roku, ponieważ wtedy po raz pierwszy w Prusach ustanowiono egzaminy dojrzałości.

czytaj więcej »
25-01-2014
XV Powiatowy Halowy Turniej...

XV Powiatowy Halowy Turniej...

...Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego odbył się dzisiaj na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Turniej otworzył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Patryk Lewicki.

czytaj więcej »
23-01-2014
Wzbogacamy lokalny rynek pracy

Wzbogacamy lokalny rynek pracy

Projekt „ Sulęcińscy Zawodowcy" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach", Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

czytaj więcej »
23-01-2014
Nowy projekt SOSW

Nowy projekt SOSW

Fundacja Banku Zachodniego WBK w Warszawie w odpowiedzi na złożony przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie wniosek w programie granatowym Bank Dziecięcych Uśmiechów, przyznała placówce dofinansowanie na realizację projektu pn. „ Nie mówimy, ale chcemy z wami rozmawiać - alternatywne i wspomagające sposoby komunikowania się".

czytaj więcej »
22-01-2014
Nagrody za konkursy rozdane

Nagrody za konkursy rozdane

Już na początku stycznia uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie zostali obsypani deszczem laurów. Nowy rok zapowiada się bardzo dobrze! Na szkolnym apelu dyrektor szkoły Krystyna Tylczyńska wręczyła uczniom nagrody zdobyte w kilku konkursach.

czytaj więcej »
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta