Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

30-03-2018
Filmowo-muzyczny poranek

Filmowo-muzyczny poranek

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na filmowo-muzyczny poranek. Małopolska grupa CZERWIE zrealizowała projekt muzyki "na żywo" granej do wyjątkowego, niemego filmu „Pan Tadeusz" w reżyserii Ryszarda Ordyńskiego.

Filmowo-muzyczny poranek z zespołem Czerwie / Pan Tadeusz
06.04.2018 R., godz. 9:00, Sulęciński Ośrodek Kultury - Sala Konferencyjna

czytaj więcej »
29-03-2018
Scalenie gruntów-odczytanie decyzji

Scalenie gruntów-odczytanie decyzji

28 marca br. przedstawiciele władz Powiatu Sulęcińskiego oraz Wojewdzkiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych spotkali się z uczestnikami scalenia gruntów. Celem spotkania było odczytanie decyzji w sprawie zatwierdzenia projektu scalenia Gruntów wsi Ownice (Gmina Słońsk) oraz wsi Krępiny, Marianki, części wsi Krzeszyce (Gmina Krzeszyce).
czytaj więcej »
29-03-2018
Rozbudowa SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa SOSW w Sulęcinie

baner_soswrece_7617

Trwają prace nad rozbudową Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie. Na realizację tego zadania Powiat Sulęciński pozyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020. Głównym celem projektu jest poprawa jakości infrastruktury oświatowej

czytaj więcej »
29-03-2018
Kwartalna Biesiada Imieninowa i Jubileusz 102 lat Pani Eugenii Sucheckiej

Kwartalna Biesiada Imieninowa i...

"...I mimo stu dwóch lat można tak, jak za młodu cieszyć się wiosną, słońcem, zapachem kwitnącego bzu, muzyką i widokiem tych, których się kocha..."

Niewielu ludziom dane jest świętować 102 rocznicę urodzin. Nie często też zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane „ Sto lat" modyfikowano w sekwencji na „ Dwieście lat". Jednak taką okazję miała Pani Eugenia Suchecka mieszkanka DPS w Tursku, która 27 marca obchodziła swoje 102 urodziny.

czytaj więcej »
28-03-2018
Kwalifikacja Wojskowa

Kwalifikacja Wojskowa

26 marca br. rozpoczęła się Kwalifikacja Wojskowa w Powiecie Sulęcińskim, która potrwa do 10.04. br. (w dni robocze).
Obejmuje ona całokształt przedsięwzięć mających na celu ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej i wstępnym przeznaczeniu do poszczególnych form powszechnego obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, osób podlegających stawieniu się do kwalifikacji wojskowej.
czytaj więcej »
28-03-2018
(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA

(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA

Tegoroczne hasło promujące program Tydzień Bibliotek brzmi (DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA. Jak my - czytelnicy - możemy to rozumieć?
W dosłownym znaczeniu słowa „dowolność" oraz w sensie ukrytym, rozumiemy jako będące zależne, wyłączne od własnej woli, nieskrępowane nakazami, przepisami, swobodne, wolne czytanie, nieograniczony dostęp do książki w różnym formacie (książka tradycyjna, elektroniczna, audiobook),
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta