Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

27-04-2018
Maturzyści żegnają szkołę

Maturzyści żegnają szkołę

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego i z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie, którzy właśnie dziś oficjalnie pożegnali się z murami swojej szkoły, z nauczycielami, a także młodszymi koleżankami i kolegami.
czytaj więcej »
26-04-2018
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym!

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym!

Wiosenna pogoda motywuje nas do aktywnych form spędzania czasu wolnego. Dużą popularnością cieszą się przejażdżki rowerowe zarówno te rodzinne jak i indywidualne. Dlatego też, należy pamiętać o zasadach zachowania się na drodze, aby każdy jej uczestnik mógł czuć się bezpiecznie. Powiat Sulęciński już po raz kolejny wziął udział w organizacji eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
czytaj więcej »
26-04-2018
Współczesny Izrael

Współczesny Izrael

Poniedziałkowe popołudnie w Bibliotece Publicznej w Sulęcinie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Wszystko za sprawą naszych gości - tego dnia (23.04) odwiedziły nas panie: Aneta Ceglarek (judaistka, edukatorka) oraz Maria Pawlak (absolwentka historii na Uniwersytecie Warszawskim).
czytaj więcej »
26-04-2018
RAZEM Z CZG-12 ZMIENIAMY ODPADKI NA KWIATKI!

RAZEM Z CZG-12 ZMIENIAMY ODPADKI NA...

W przededniu światowej akcji „Dzień Ziemi", która w tym roku przypadała na 22 kwietnia, grupa uczniów klas IV, V, VI, VII szkoły podstawowej i klasy II gimnazjum Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie udała się do siedziby Celowego Związku Gmin CZG-12 do Długoszyna na Piknik ekologiczny „Dzień Ziemi w CZG-12".
czytaj więcej »
25-04-2018

"Ławka Niepodległości"- Konkurs

Organizatorem Konkursu jest Minister Obrony Narodowej, w imieniu którego procedurę konkursową przeprowadza Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu Ławki Niepodległości - ławki pomnikowej łączącej uniwersalny przekaz uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę
czytaj więcej »
25-04-2018
„Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubuskim

„Twoja ulubiona trasa rowerowa w...

I edycja konkursu dla mieszkańców woj. lubuskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubuskim"

Drodzy Mieszkańcy!
Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta