Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

26-06-2018
Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Ownice

Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Ownice

Trwa przebudowa sieci dróg transportu rolniczego w m. Ownice gmina Słońsk jako zagospodarowanie poscaleniowe. Roboty prowadzone są na wszystkich odcinkach dróg we wsi Ownice.

czytaj więcej »
25-06-2018
Licealiści zakończyli naukę

Licealiści zakończyli naukę

Nagrody dla uczniów, kwiaty dla nauczycieli. 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Był to rok ciężkiej ale z pewnością wartej wysiłku pracy, gdyż każda z klas zmierza do najwyższego wyniku na świadectwie maturalnym.
czytaj więcej »
25-06-2018
Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego!

Każdy koniec jest początkiem czegoś...

22 czerwca br. młodzież sulęcińskich szkół oficjalnie rozpoczęła wakacje! Wśród zaproszonych na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 gości był Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, który życzył wszystkim udanych wakacji i niezapomnianych wrażeń. Za wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz liczne osiągnięcia naukowe i sportowe Dyrektorzy szkół nagrodzili uczniów upominkami.
czytaj więcej »
18-06-2018
Dni Sulęcina!

Dni Sulęcina!

Burmistrz Sulęcina, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na tegoroczne Dni Sulęcina, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca.
czytaj więcej »
18-06-2018
Sulęcin ma Wicemistrza Polski w Badmintonie

Sulęcin ma Wicemistrza Polski w...

Robert Aleksandrowicz i Marcin Grzywacz Wicemistrzami Polski w Badmintonie. Sianów 15-17.06.2018 r. W niedzielę zakończyły się trzydniowe zmagania podczas 39. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie. W turnieju w Sianowie wystartowała rekordowa liczba uczestników- było ich aż 241.
czytaj więcej »
18-06-2018
Spotkanie z prof. Ryszardem Tomczykiem

Spotkanie z prof. Ryszardem Tomczykiem

Stowarzyszenie Przyjaciół Turskiego Domu zaprasza na spotkanie z prof. dr hab. Ryszardem Tomczykiem - autorem książki „ Cmentarz Janowski we Lwowie", które odbędzie się na terenie Domu Pomocy Społecznej w Tursku 20.06.2018r. o godzinie 10:30.
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta