Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

07-12-2014
Mikołajkowa niespodzianka

Mikołajkowa niespodzianka

Tegoroczne Mikołajki dostarczyły wszystkim uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie mnóstwo wrażeń i atrakcji podczas spektaklu w Teatrze im. J. Osterwy i na projekcji filmu w kinie Helios w Gorzowie Wlkp.

czytaj więcej »
01-12-2014
Klub bezpiecznego Puchatka

Klub bezpiecznego Puchatka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie kolejny rok z rzędu uczestniczy w ogólnopolskim programie Klubu Bezpiecznego Puchatka. W dniach od 24 do 28 listopada w placówce odbył się Tydzień Bezpieczeństwa, który zorganizowały Ewa Rewers i Katarzyna Dziadas, a patronat nad tym ważnym przedsięwzięciem objęła Dyrektor SOSW Danuta Malinowska.

czytaj więcej »
01-12-2014
Nowa Rada Powiatu V kadencji

Nowa Rada Powiatu V kadencji

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatu Sulęcińskiego V kadencji. Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej Waldemar Wysowski wręczył zaświadczenia o wyborze na radnego do rady powiatu sulęcińskiego piętnastu nowo wybranym radnym, którzy w dniu 16 listopada otrzymali największe poparcie społeczne.

czytaj więcej »
21-11-2014
Pracownicy socjalni PCPR i Domu Dziecka

Pracownicy socjalni PCPR i Domu Dziecka

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart spotkał się z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Domu Dziecka w Sulęcinie. Z tej okazji przekazał wszystkim życzenia oraz wręczył nagrody. W dowód uznania za dotychczasową pracę kierownicy obu placówek wręczyli swoim pracownikom nagrody pieniężne i podziękowania.

czytaj więcej »
21-11-2014
Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

W dniu dzisiejszym dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tursku Dariusz Obiegło spotkał się z pracownikami z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Wszystkim złożył życzenia z okazji ich święta oraz przyznał nagrody. 

czytaj więcej »
20-11-2014
Tradycja adwentowych wianków

Tradycja adwentowych wianków

Od sześciu lat uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie uczestniczą w zajęciach, w trakcie których samodzielnie wykonują adwentowe wianki. Zwyczaj wykonywania wianków wywodzi się z Niemiec. Do Polski dotarł po pierwszej wojnie światowej.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta