Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

23-02-2015
Pierwszy taki turniej...

Pierwszy taki turniej...

po remoncie hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, a XVI z kolei Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii św. Henryka w Sulęcinie, odbył się dzisiaj z udziałem dwunastu drużyn, które podzielono na dwie grupy. Grupa A - uczniowie gimnazjum i grupa B - uczniowie szkół podstawowych.

czytaj więcej »
21-02-2015
Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

...o Puchar Starosty Sulęcińskiego w Badmintonie odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Zawodnicy tej dyscypliny sportowej rozegrali wiele meczy w grach pojedynczych, deblu i grach mieszanych. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz współorganizator mistrzostw Robert Aleksandrowicz Badminton 4All, wręczyli zawodnikom puchary, dyplomy i nagrody.

czytaj więcej »
18-02-2015
Szkolenie OWES

Szkolenie OWES

W dniu 27 lutego w Sulęcinie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. Organizuje szkolenie pt. „eS- w sieci dobrych połączeń", którego celem jest przedstawienie Nowego Standardu Działania w zakresie współpracy międzyinstytucjonalnej przy wykorzystaniu narzędzi ekonomii społecznej.

czytaj więcej »
16-02-2015
Powołano nową radę

Powołano nową radę

W dniu dzisiejszym została powołana Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego, którą wybrano w tajnym głosowaniu spośród przedstawicieli zgłoszonych wcześniej do rady przez instytucje pozarządowe.

czytaj więcej »
13-02-2015
Nabór kandydatów do komisji

Nabór kandydatów do komisji

Informacja o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie na realizację zadań publicznych Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
12-02-2015
Gala 17 Wielkopolskiej...

Gala 17 Wielkopolskiej...

Podczas gali podsumowującej działalność 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej za rok 2014, uczestniczyli między innymi jej byli dowódcy: gen. bryg. Sławomir Wojciechowski oraz gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Uroczystość otworzył obecny dowódca gen. bryg. Andrzej Kuśnierek.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta