Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

24-04-2015
Honorowy gość batalionu

Honorowy gość batalionu

Z okazji obchodów święta 15.batalionu Ułanów Poznańskich im. gen. broni Władysława Andersa w Wędrzynie, na zaproszenie dowódcy batalionu ppłk. Tomasza Borowczyka, w uroczystości uczestniczyła córka generała Pani Anna Maria Anders.

czytaj więcej »
24-04-2015
Kolejny rocznik opuścił liceum

Kolejny rocznik opuścił liceum

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od powołania do życia I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Przez wszystkie lata, mury szkoły opuściło kilka tysięcy absolwentów, wśród których wielu pełniło i pełni funkcje oraz stanowiska w różnych dziedzinach życia społecznego. Są wśród nich lekarze, inżynierowie, urzędnicy, pedagodzy, dziennikarze, czy politycy.

czytaj więcej »
24-04-2015
Pożegnali mury szkoły

Pożegnali mury szkoły

Abiturienci Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, otrzymali w dniu dzisiejszym świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi egzamin maturalny, który rozpoczyna się 4 maja.

czytaj więcej »
21-04-2015
Siatkarze zajęli III miejsce

Siatkarze zajęli III miejsce

Reprezentacja piłki siatkowej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej Sulęcinie: Adrian Kochański, Mateusz Oleksak, Wojciech Piechocki, Bogdan Jurant, Maciej Sas, Andrzej Sas, Grzegorz Leśniak, Marcin Skarbek z opiekunem Robertem Kołodnickim zdobyła III miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży. czytaj więcej »
21-04-2015
38  turniej o ruchu drogowym

38 turniej o ruchu drogowym

Po raz 38 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, będzie gospodarzem turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym", który odbędzie się 15 maja. 20 kwietnia został powołany komitet organizacyjny turnieju.

czytaj więcej »
19-04-2015
Lubuskie Tour 2015

Lubuskie Tour 2015

Podczas trwających w Gorzowie Wielkopolskim w dniach 18 i 19 kwietnia prezentacji miast i gmin w ramach ekspozycji „Lubuskie Tour 2015", swoje stoisko przedstawił Powiat Sulęciński. Ofertę turystyczną i kulturalną przy stoisku powiatowym prezentowały: Nadleśnictwo Sulęcin, Stowarzyszenie „Mam Pomysł" i Lokalna Grupa Rybacka „Wodny Świat" z Sulęcina oraz lokalny artysta malarz Roman Sakowski z Jarnatowa.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta