Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

14-10-2014
Współpraca cywilno-wojskowa

Współpraca cywilno-wojskowa

Podczas spotkania w Wędrzynie krajowych dyrektorów regionalnych lasów państwowych, ochrony środowiska i urzędów górnictwa, zapoznano zebranych z prawną współpracą cywilno-wojskową, na przykładzie Powiatu Sulęcińskiego. Zagadnienie przedstawił Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

czytaj więcej »
13-10-2014
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie spotkał się w restauracji „Chrobry" z członkami związku. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Zbigniew Dauksza.

czytaj więcej »
13-10-2014
Juniorzy kontra Seniorzy

Juniorzy kontra Seniorzy

Turniej pokoleń „ Juniorzy kontra Seniorzy", to już tradycja corocznego Tygodnia Seniora  w „Turskim Domu". Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dariusz Ejchart - starosta sulęciński oraz Dariusz Obiegło dyrektor domu. W zabawnych i ciekawych konkurencjach rywalizowali ze sobą przedstawiciele juniorów i seniorów.

czytaj więcej »
11-10-2014
XIV Spotkania artystyczne

XIV Spotkania artystyczne

Tegoroczne Wojewódzkie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych pt. „Tajemniczy barwny świat", wpisane w działania projektu „Uwięziony umysł - program wspierający rozwój dzieci z  zaburzeniami ze spectrum autyzmu w powiecie żagańskim" odbyły się 2 października w  Szprotawskim Domu Kultury.

czytaj więcej »
11-10-2014
Fundacja przebadała 140 dzieci

Fundacja przebadała 140 dzieci

W dniach 10 i 11 października z inicjatywy Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta Fundacja Ronalda McDonalda przeprowadziła bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Fundacja z pomocą lekarzy radiologów przebadała 140 dzieci z powiatu sulęcińskiego. Wolontariat nad badaniami prowadzili pracownicy Starostwa Powiatowego w Sulęcinie.

czytaj więcej »
10-10-2014
Konferencja pracodawców

Konferencja pracodawców

Podczas dzisiejszej konferencji pracodawców, która odbyła się w Hotelu „Woiński" w Lubniewicach uczestniczyło 110 pracodawców z powiatu sulęcińskiego. Konferencji przewodniczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Krzysztof Kononowicz Prezes Związku Pracodawców „Przedsiębiorczość" w Sulęcinie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta