Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

10-10-2014
Ponownie będą bili rekord

Ponownie będą bili rekord

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie, jest organizatorem Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Bijemy rekord w jak największej liczbie osób wykonujących jednocześnie resuscytację krążeniowo-oddechową".

czytaj więcej »
09-10-2014
Powiatowy Dzień Seniora

Powiatowy Dzień Seniora

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie oraz Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart byli organizatorami Powiatowego Dnia Seniora. Na uroczystość zostało zaproszonych stu dwudziestu seniorów z terenu powiatu sulęcińskiego. Obchody odbyły się w restauracji Hotelu Hetman w Sulęcinie.

czytaj więcej »
09-10-2014
Powiat realizuje przebudowę dróg

Powiat realizuje przebudowę dróg

Powiat Sulęciński realizuje Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych. Na odcinku drogi powiatowej nr 1283 F II Marianki - Malta - Dzierżązna o długości 1950 metrów wzmocniono nawierzchnię za kwotę 579  348,45 złotych.

czytaj więcej »
07-10-2014
Powiatowe Biegi Przełajowe

Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Sulęcinie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe, w których wzięły udział dzieci i młodzież szkół, podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miejscowości Słońsk, Krzeszyce, Kołczyn, Trzemeszno, Lubniewice, Wędrzyn, Torzym, Gorzów Wlkp., Sulęcin oraz z placówek specjalnych z Gorzowa Wlkp., Strzelec Krajeńskich i Sulęcina.

czytaj więcej »
05-10-2014
XVI Memoriał im. Stanisława Ożoga.

XVI Memoriał im. Stanisława Ożoga.

Po raz szesnasty odbył się Memoriał im. Stanisława Ożoga sulęcińskiego olimpijczyka z Rzymu z 1960 roku. Memoriał otworzyła żona olimpijczyka Krystyna Ożóg. Uczestnicy mieli do pokonanie dystans dwóch kilometrów dla kobiet i czterech kilometrów dla mężczyzn.

czytaj więcej »
04-10-2014
XX-lecie praw miejskich Lubniewic

XX-lecie praw miejskich Lubniewic

Po raz pierwszy prawa miejskie Lubniewice otrzymały w 1808 roku. Radość trwała zaledwie 137 lat. W 1945 roku z niewiadomych przyczyn zostały zdegradowane do rangi wsi, co znacznie zahamowało ich rozwój. W 1994 roku gmina Lubniewice wygrała konkurs na najbardziej ekologiczną gminę w Polsce. 30 grudnia 1994 roku staraniem samorządu i mieszkańców, Lubniewice odzyskały prawa miejskie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta