Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

18-12-2014
Świąteczny koncert w SOSW

Świąteczny koncert w SOSW

Tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie jest   coroczne wspólne kolędowanie. W tym roku uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice spotkali się w tym wyjątkowym czasie, aby razem cieszyć się atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej »
16-12-2014
Wspólne tematy nowych starostów

Wspólne tematy nowych starostów

Pierwsze spotkanie nowych starostów powiatu słubickiego Piotra Łuczyńskiego i wicestarosty Tomasza Stupienko oraz  sulęcińskiego Patryka Lewickiego odbyło się dzisiaj w gabinecie starosty w Sulęcinie.

czytaj więcej »
16-12-2014
Partnerskie spotkanie

Partnerskie spotkanie

Dzisiejsze spotkanie Burmistrza Friedland Thomasa Hähle z Burmistrzem Sulęcina Dariuszem Ejchartem oraz Starostą Sulęcińskim Patrykiem Lewickim i Wicestarostą Michałem Deptuchem, dotyczyło dalszej współpracy między obu miastami, wdrażanie większych przedsięwzięć inwestycyjnych, jak również miękkich.

czytaj więcej »
15-12-2014
Zmiana dowódcy 17 WBZ

Zmiana dowódcy 17 WBZ

Na placu apelowym jednostki wojskowej w Wędrzynie odbyła się uroczystość zmiany dowódcy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Z żołnierzami pożegnał się dotychczasowy dowódca 17 WBZ gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Nowe obowiązki przejął gen. bryg. Andrzej Kuśnierek.

czytaj więcej »
12-12-2014
Opłatek pracodawców

Opłatek pracodawców

Coroczne przedświąteczne spotkania opłatkowe przedsiębiorców z Powiatu Sulęcińskiego weszło na stałe do tradycji. W restauracji hotelu Chrobry odbyło się kolejne, z udziałem Księdza Proboszcza Parafii Sulęcin Piotra Mazurka, Przewodniczącego Związku Pracodawców "Przedsiębiorczość" Krzysztofa Kononowicza, Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego, Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta

czytaj więcej »
12-12-2014
Lekcja z samorządności

Lekcja z samorządności

Na zaproszenie dyrekcji Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie, Starosta Sulęciński Patryk Lewicki spotkał się z uczniami gimnazjum. Celem spotkania było zapoznanie zebranych z funkcją, zadaniami i rolą w społeczeństwie jednostek terytorialnych i samorządowych.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta