Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

01-09-2014
Inauguracja nowego roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart wręczył Agnieszce Sobieraj, Karinie Rogowskiej i Barbarze Zaręba akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego. W dziedzinie sportu stypendia Starosty Sulęcińskiego otrzymały uczennice Anita Fulara i Dominika Małecka.

czytaj więcej »
01-09-2014
Stypendia z nowym rokiem szkolnym

Stypendia z nowym rokiem szkolnym

Szesnastu najlepszym uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart ufundował stypendia naukowe, sportowe i kulturalne. Inauguracji roku szkolnego dokonał Dyrektor Liceum Jarosław Ugrynowicz.

czytaj więcej »
01-09-2014
Nowy rok szkolny w SOSW

Nowy rok szkolny w SOSW

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie od dzisiaj rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. Rodziców, uczniów i gości zaproszonych w imieniu grona pedagogicznego przywitała Dyrektor Ośrodka Danuta Malinowska.

czytaj więcej »
30-08-2014
IV Powiatowe Święto Ziemniaka

IV Powiatowe Święto Ziemniaka

W dniu dzisiejszym na placu rekreacyjno-sportowym w Wielowsi odbyło się IV Powiatowe Święto Pieczonego Ziemniaka. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Przyjaciół Wielowsi „Nasza Wieś", Sołectwo Wielowieś oraz Sołtys Wielowsi Sylwester Gryz. Święto zainaugurował mecz trampkarzy z Trzemeszna i Wielowsi, który zakończył się wynikiem 4:3 dla trampkarzy z Wielowsi.

czytaj więcej »
28-08-2014
Starosta został oblany wodą

Starosta został oblany wodą

Akcja ALS Ice Bucket Challenge to nowe wyzwanie, które polega na oblaniu się lodowatą wodą, a następnie nominowaniu kolejnej osoby. Jeśli dana osoba nie wykona zadania, musi wpłacić pieniądze na organizację charytatywną, zajmującą się chorymi na stwardnienie zanikowe boczne.

czytaj więcej »
27-08-2014
Najnowszy przewodnik interesanta

Najnowszy przewodnik interesanta

Na tej stronie można się zapoznać z najnowszym przewodnikiem interesanta. „W trosce o jakość usług, wygodę i oszczędność czasu naszych interesantów, przeprowadziliśmy w starostwie nieomal rewolucyjne zmiany. Najbardziej widoczna jest zmiana siedziby i przeprowadzka urzędników do nowych pomieszczeń, co w zdecydowany sposób wpłynie na jeszcze lepszą obsługę mieszkańców powiatu". Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta