Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

24-10-2014
48 Harpagan na Kaszubach

48 Harpagan na Kaszubach

W ostatni weekend w Lipuszu na Kaszubach odbył się 48 Harpagan ekstremalny rajd na orientację. Sulęcin był reprezentowany przez Sebastiana Marciniaka, Radosława Wójcika i Zbigniewa Szczepańskiego. W  Harpaganie brało udział ponad 1300 osób. Start do tej imprezy nastąpił o godz.21.00, co stanowiło dodatkową trudność w nawigacji.

czytaj więcej »
23-10-2014
43 Paździory w I liceum

43 Paździory w I liceum

Ścieżka zdrowia pod ławkami, klasowa familiada, szukanie cukierków w misce z mąką bez pomocy rąk, zjadanie cytryny na czas, to jedne z licznych konkurencji i zabaw, jakie przygotowali podczas paździorów uczniowie starszych klas swoim koleżankom i kolegom klas pierwszych. Paździory w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbywają się corocznie od 1971 roku.

czytaj więcej »
22-10-2014
Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

„Ślubuję uroczyście. Będę starał się być dobrym i uczciwym uczniem. Będę strzegł dobrego imienia szkoły...". Między innymi do tych słów uczniowie klas pierwszych złożyli pierwsze w swoim życiu ślubowanie, które odbyło się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie. Symbolicznym ołówkiem pasowania uczniów dokonała Dyrektor Ośrodka Danuta Malinowska.

czytaj więcej »
22-10-2014
Jubileusz Rudniczanek

Jubileusz Rudniczanek

Zespół powstał w 1964r. w Rudnicy przy Kole Gospodyń Wiejskich z inicjatywy Janiny Chorkawy i innych osób. Na hasło odpowiedziało wiele osób między innymi Barbara Bodurka, Helena Raczkowska oraz inne osoby, które przyjechały do Rudnicy z różnych regionów Polski. Zdani byli na własną inicjatywę, zapał, młodość i energię.

 

czytaj więcej »
21-10-2014
Koty bez ogonów

Koty bez ogonów

Jak co roku, uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie przeszli tradycyjne pasowanie na uczniów, czyli tzw. „Paździory". Włączenie pierwszoklasistów do szkolnej społeczności następuje po niełatwym sprawdzianie, podczas którego należy się wykazać - jak to w szkole - różnymi talentami, umiejętnościami i wiedzą.

czytaj więcej »
21-10-2014
Konsultacje w sprawie aptek

Konsultacje w sprawie aptek

Starosta Sulęciński zaprasza mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego do udziału w przeprowadzanych w dniach 15-30 października konsultacjach społecznych dotyczących rozkładu godzin pracy oraz dyżurów nocnych i świątecznych aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta