Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

20-10-2014
Warszawskie spotkania z Afryką

Warszawskie spotkania z Afryką

W dniach 13-16.10.2014r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej Sulęcinie wraz z  opiekunami uczestniczyli w 4-dniowych warsztatach edukacyjnych „Bliżej Afryki". Cały projekt „Afryka - odkrywamy nowy świat" współfinansowany jest w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014r.

czytaj więcej »
20-10-2014
Możesz otrzymać komputer

Możesz otrzymać komputer

Informujemy, że Powiat Sulęciński przystąpił do projektu „Internet dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego", który współfinansowany jest przez Unię Europejską ze  środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

czytaj więcej »
20-10-2014
Piekarnia Kultury

Piekarnia Kultury

„Warszawa ma swój Pałac Kultury i Nauki, Poznań Barak Kultury, a Sulęcin Piekarnię Kultury", napisali w swojej ulotce inicjatorzy powstania alternatywnego miejsca spotkań w Sulęcinie przy ulicy Emilii Plater4. Z historycznego punktu widzenia przed laty w tym budynku mieściła się piekarnia.

czytaj więcej »
18-10-2014
Lubuska Olimpiada Młodzieży

Lubuska Olimpiada Młodzieży

Na stadionie miejskim w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. W finale stanęli najlepsi z najlepszych, którzy w eliminacjach powiatowych osiągnęli najwyższe wyniki.

czytaj więcej »
17-10-2014
Warsztaty NGO

Warsztaty NGO

Non Governmental Organisations. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w warsztatach dotyczących powołania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP). Warsztaty mają na celu m.in. zapoznanie uczestników z kompetencjami Rady oraz wypracowanie dokumentów regulujących organizację i tryb pracy Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz tryb powoływania członków PRDPP.

czytaj więcej »
16-10-2014
Podziel się życiem...

Podziel się życiem...

...pod takim hasłem, odbyła się akcja bicia rekordu w największej liczbie osób prowadzących resuscytację krążeniowo-oddechową. Akcję zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta