Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

10-11-2014
Zakończenie IV kadencji Rady Powiatu

Zakończenie IV kadencji Rady Powiatu

W dniu dzisiejszym odbyła się sesja Rady Powiatu Sulęcińskiego podsumowująca działalność w IV kadencji, która obejmuje okres od grudnia 2010 roku do listopada 2014 roku. Do 20 września 2011 roku funkcję Przewodniczącego Rady pełnił Bronisław Krych, a następnie do końca kadencji Bogdan Kuzyk.

czytaj więcej »
08-11-2014
Wyśpiewana historia

Wyśpiewana historia

"Wojenko, wojenko, cóżeś ty za pani, że za tobą idą, że za tobą idą chłopcy malowani?" Kto pamięta te i inne słowa patriotycznych pieśni i piosenek? My - uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie. Takie i inne słowa utworów patriotycznych wyśpiewali uczniowie szkoły wraz z nauczycielami 5 listopada 2014 r. na uroczystym apelu w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości.

czytaj więcej »
07-11-2014
WOG docenił  swoich pracowników

WOG docenił swoich pracowników

W przeddzień obchodów 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości, w klubie 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowane w Wędrzynie odbyło się wręczenie nagród, odznaczeń oraz odznaczeń pamiątkowych przyznanych przez dowódcę 45. Wojskowego Oddziały Gospodarczego ppłk Sławomira Lewickiego.

czytaj więcej »
30-10-2014
Komendant WKU nadał odznakę

Komendant WKU nadał odznakę

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Sulęcinie, Wiceprzewodniczący Rady Patryk Lewicki, jako pierwszy przedstawiciel samorządu powiatowego otrzymał Odznakę WKU. Wyróżnienie przyznał Wojskowy Komendant Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim ppłk Lucjan Jobkiewicz.

czytaj więcej »
27-10-2014
Do Sulęcina wróci sąd rejonowy

Do Sulęcina wróci sąd rejonowy

Liczne działania i interwencje Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta u Ministra Sprawiedliwości Cezarego Grabarczyka, petycja i zebrane pod nią podpisy oraz spotkania z członkami sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka przyniosły skutek. Sąd Rejonowy w Sulęcinie znalazł się wśród innych zlikwidowanych sądów i zostanie przywrócony.

czytaj więcej »
27-10-2014
Spotkanie z twórczością Beksińskich

Spotkanie z twórczością Beksińskich

„Piekarnia Kultury" zaprasza na spotkanie z twórczością Zdzisława i Tomasza Baksińskich pn. „...na krawędzi czasu... pomiędzy życiem, a śmiercią...", które odbędzie się w dniu 2 listopada.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta